Slide ürünleri İncele WORLD OF CONSTRUCTION CHEMICALS

Alfill Yapı Kimyasalları Dünyasını 2000’lerden bu yana ürün gamını sürekli genişletmektedir. Bugün geldiği noktada beton primerden yalıtım grubuna, mineral dış cephe sıvalarından, kendinden tasviyeli şap’a kadar geniş ürün gamıyla değişen ihtiyaçlara hem ürün hem içerik açısından çözüm üretmektedir. 

ALFILL Vizyonu ve Misyonu

Bir yapı inşaa etmek sadece demir, tuğla ve bilimum malzemeyi bir araya getirmekten ibaret değildir. Hatta çoğu zaman bir hayali inşaa etmek anlamına gelir.

Bazen bir ailenin yuvasını, bazen bir fabrikanın tüten bacasını, bazen ise nesillerin yarına ilk adımlarını attığı bir okulu inşaa edersiniz. Her yapıda beton ve demir kadar önemli bir başka malzemede geleceğe dair umuttur aslında.

İşte Alfill olarak, 20 senedir o umudun boşa çıkmaması için çalışıyoruz. Bizim sorumluluğumuz yapı kimyasallarını üretirken, sağlam ve uzun ömürlü malzemelerle geleceği güvence altına almakta aslında.

Yapıların daha uzun süreli dayanması ve daha güçlü olması için ihtiyacı olan ürünleri geliştiriyoruz. Bu ürünleri özel kullanım alanlarına göre sınıflandırıyoruz.

En iyi formülü yaratmak için Ar-Ge çalışmalarımıza ve en verimli sonucu vermek için teknolojik altyapımıza sürekli yatırım yapıyoruz.

Farklı ülkelerdeki satış ağlarımız ve bayilerimizle dünyanın pek çok noktasındaki  yeniliklere yerinde ve zamanında dahil oluyoruz.

Çünkü biz ürünlerimizle aynı zamanda inşa ettiğiniz hayallerde bir sorumlulukta alıyoruz; onları bazen bir yuva, bazen bir fabrika, bazen bir okula dönüştürmek için.

Yüksek Üretim Kapasitesi

Alfill, sahip olduğu 10 bin metrekarelik fabrikasıyla, yıllık 72 bin ton üretim kapasitesine sahiptir.

Çözüm odaklılık

Uygulama alanı ve coğrafyaya göre özelleştirilen ürün ve hizmetlerle ihtiyacınız olan çözümleri sunuyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Deneyimli profesyonellerimizle , son teknoloji üretim tekniklerini ve ihtiyaca uygun çözümleri bir araya getirerek, her zaman daha iyisini üretmek için çalışıyoruz.

Alfill ailesinin yeni üyesi olmak ister misin?
Bayilik başvurusu için buraya tıkla!

©[2020] Alfill | World Of Construction Chemicals

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?